Uwaga Studenci – ważna zmiana!
Obowiązuje zdalne potwierdzenie braku zobowiązań wobec Biblioteki (dawna obiegówka).

Uprzejmie informujemy, że obowiązuje zdalne potwierdzenie braku zobowiązań wobec Biblioteki (dawna obiegówka).
W tym celu należy wysłać e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając swoje imię i nazwisko oraz numer albumu, z prośbą o potwierdzenie braku zaległości wobec Biblioteki. Po stwierdzeniu tego faktu, wysyłana jest informacja zwrotna do Czytelnika, a konto jest usuwane. To elektroniczne potwierdzenie Student musi następnie przesłać e-mailem (przekierować) do właściwego Dziekanatu.
Procedura to obowiązuje również Studentów niezapisanych do Biblioteki.

W przypadku zaległości wobec Biblioteki:
1) Niezwrócone książki należy zwrócić osobiście lub wysłać pocztą.
2) Nieuregulowane kary, za nieterminowy zwrot należy wpłacić na konto ING Bank Śląski SA o/Katowice nr rachunku: 46 1050 1214 1000 0007 0001 2875 podając w tytule "Kara w Bibliotece" i okazać potwierdzenie w Wypożyczalni lub przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Osoby korzystające z bibliotek mających umowę z Biblioteką AWF (Biblioteka Śląska, CINiBA, Biblioteka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego), muszą dostarczyć potwierdzenie uregulowania zobowiązań wobec tych bibliotek do Wypożyczalni lub przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4) Po otrzymaniu potwierdzenia braku zobowiązań wobec Biblioteki AWF, Student musi następnie je przesłać e-mailem (przekierować) do właściwego Dziekanatu.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 32 207 51 79 (w godzinach pracy Wypożyczalni – informacja na stronie internetowej Biblioteki).

BAZA PRAC DOKTORSKICH - wejście

Rozprawy doktorskie przed obroną są wyłożone do wglądu w Czytelni.

Po obronie prace doktorskie pozostają w zbiorach Biblioteki i udostępniane są w Czytelni.